Topka restaurant, reštaurácia v centre Krupiny

Sme moderná, útulná prevádzka, ktorej motto sú kvalitné a čerstvé suroviny.

Topka restaurant, reštaurácia v centre Krupiny

TOPKA restaurant, reštaurácia, obedové menu Krupina

Sme moderná, útulná prevádzka, ktorej motto sú kvalitné a čerstvé suroviny.

Adresa: Svätotrojičné námestie 17/17, 963 01 Krupina
Telefón:0902 101 606
E-mail:topka.restaurant@gmail.com

Príďte si vychutnať dobré jedlo do nefajčiarskych priestorov reštaurácie Topka v centre mesta Krupina. Sme moderná, útulná prevádzka, ktorej motto sú kvalitné a čerstvé suroviny. Pokiaľ iní toto zvyknú písať, my to aj naozaj ponúkame. Naši kuchári nepoužívajú umelé dochucovadlá, bujóny a iné zdraviu škodlivé É-čka. Nahradili sme ich čerstvými bylinkami, soľou, cesnakom a čerstvo mletým korením. Dezerty u nás sú domáce. Á la carte ponúka aj pár sladkých čerstvo pečených palaciniek.

Spoza baru ponúkame kvalitnú čerstvo mletú lokálnu kávu caffé ORO, domáce limonády, originálne sypané čaje a iné dobré veci. Čapujeme Budvar dvanástku, k pivu odporúčame domáci burger. V ponuke máme slovenské vína, o ktorých sa čo-to dozviete z našej vínnej karty.

V dnešnej dobe je gastronómia atraktívna a zároveň veľmi chytľavá. Už dávno sa netýka len jedla. Je to názor, postoj, životný štýl...

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.