Úvod > Ponuka práce > Technika, rozvoj > Technický Inžinier

Technický Inžinier

Pracovná oblasť:
Technika, rozvoj
V meste:
Krupina
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
- ročné prehodnotenie platu,

- ročná odmena,

- sociálny program,

- zabezpečené stravovanie,

- garancia práce,

- garancia mzdy v plnej výške a načas,

- zázemie perspektívnej spoločnosti.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodu
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a máte záujem pracovať v našej spoločnosti je potrebné zaslať Žiadosť a Profesný životopis emailom.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.
Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
30.6.2017
Počet videní:
437