Penzión HONTstav, ubytovanie a stravovanie

Penzión sa nachádza v príjemnom prostredí kráľovského mesta Krupina. Čaká Vás tu milý a ochotný personál, chutné jedlá a osviežujúce nápoje. Budete milo prekvapení vkusným a pohodlným zariadením, vytvárajúcim príjemnú atmosféru.

Penzión HONTstav, ubytovanie a stravovanie

Penzión HONTstav, ubytovanie v Krupine

Penzión sa nachádza v príjemnom prostredí kráľovského mesta Krupina. Čaká Vás tu milý a ochotný personál, chutné jedlá a osviežujúce nápoje. Budete milo prekvapení vkusným a pohodlným zariadením, vytvárajúcim príjemnú atmosféru.

Adresa: Kuzmányho 22, 96301 Krupina
Telefón:+421 911 697 206 - Reštaurácia
Kontaktná osoba:+421 903 754 223 - Prevádzkar
E-mail:fitko.restauracia@gmail.com
Bar: + 421 911 697 204

Penzión HONTstav

Vás tu milý a ochotný personál, chutné jedlá a osviežujúce nápoje. Budete milo prekvapení vkusným a pohodlným zariadením, vytvárajúcim príjemnú atmosféru. Priestory reštaurácie sú vhodné na rodinnú oslavu, priateľské posedenie, firemné posedenia, školenia. Kapacita reštaurácie je 25 ľudí. Samozrejmosťou je audiovizuálne vybavenie.

Ak chystáte menšiu oslavu a chcete mať pri tom súkromie a nikým nerušenú pohodu potom ideálnou alternatívou je pre Vás slovenská koliba, ktorá má kapacitu 10-15 ľudí. Tu si môžete v originálnej peci upiecť napríklad malé prasa. K dispozícií je aj gril a všetko potrebné na nerušenú zábavu. Okrem pohodovej grilovačky si môžete pripraviť pravý nefalšovaný kotlíkový guláš. Pre deti je pripravená zábava v menšom detskom kútiku, ktorý je hneď pri kolibe a ich hru môžete sledovať z pohodlia zastrešenej terasy.

V zrekonštruovanom bare Vám chvíle spríjemní originálne terárium s exotickou faunou a flórou a čaká na Vás pestrá ponuka alko a nealko nápojov. Ak si chcete počas horúcich dní s priateľmi posedieť pri dobrom víne ideálna bude klasická krupinská pivnica z ponukou výborných vín.
Veľkou výhodou nášho penziónu je, že pri svojich aktivitách môžete využiť aj viacúčelový tenisový kurt, kde si môžete zahrať tiež volejbal a nohejbal alebo si zájsť do posilňovne. V letných dňoch iste osviežujúco padne bazén v zimných zase sauna a novinkou je veľká vírivka.
Penzión Vám ponúkne dokonalé podmienky na oddych a zábavu.
Radi Vás privítame v tomto nevšednom komplexe.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.